| marius_8727 a întrebat:

Care este maximul de elevi admisi intr-o clasa de liceu? Sunt clasa 9-a si vreau sa ma mut pe sem II la o alta clasa unde sunt 30 de elevi. Credeti ca ma pot muta?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| andreyuu a răspuns:

Nu prea cred ca ai vreo sansa. 30 este maximul de elevi dintr-o clasa de liceu.

| MLSS a răspuns:

Posibil nu...eu am vrut sa ma mut la liceu[sunt clsa a7a] si erau 26 de elevi...nu primesc.

| DeeaMarry a răspuns:

Da, poti. Nu stiu sigur cati elevi pot fi intr-o clasa, insa cred ca 35(oricum mai multi de 30!).