| WedDye a întrebat:

Care este melodia voastra preferata? Sau ce gen de muzica ascultati? big grin

5 răspunsuri:
| BluLăvzIu a răspuns:

De obicei ascult muzica usoara.Nu imi plac manelele si in niciun caz muzica populara. Uite cateva dintre melodiile mele preferate:
Arash feat. Helena -Broken Angel
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2n_M&ob=av2e,
Si mai ascult Andreea Balan,Inna,Alexandra stan,Voltaj,de la noi
De la ei:Jennifer Lopez, Pitbul, Selena Gomez si Enrique Iggleas

| hideaway a răspuns:

Să fiu sinceră, prefer mai mult genul pop.

| xProxy a răspuns:

Melodia mea preferata este Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego si in rest ascult orice tip de muzica dar urasc manelele si populara!

| WedDye explică (pentru xProxy):

Si mie imi place mult melodia asta... Dar dansu' il stiii smug?