| anonim_4396 a întrebat:

Care este numarul de telefon de la emisiunea "Mos Craciun exista" ca vreau sa sun si eu pentru sora mea mai mica >:"? Fundaa`! :X:X:X

14 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Păi poţi şi să laşi un mesaj aici care să includă şi numărul tău de telefon şi te va suna el când este emmisiunea:
http://www.protvi.ro/emisiuni/mos-craciun-exista/

Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu nr de tel a lui mos craciun va rog este moarta sora mea dupa ei:*:*:*:* nr meu :

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spunemi si tu ca si eu vreau sa sun pentru fratele meu cel mic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunte-ti siguri sa va raspunde?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nr de telefon al lui mos craciun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu asta caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt andrada si, si eu as vrea sa il stiu! eu vreau de la Mos Craciun pipi-max

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este nr 311

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar sti nr. de tel a lui mos craciun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce numar are mosul d la tvr

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numarul lui mos craciun este 25045.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiui.

| Grassuuu a răspuns:

Si eu vreau salstiu

| ExpertRO a răspuns:

Nu are un numar de telefon. Si chiar dac-ar avea nu l-ar face public. Dar daca te intereseaza te poate suna el pe tine doar intra pe urmatorul link si trimite un comentariu.

http://www.protvi.ro/emisiuni/mos-craciun-exista/

Pa, Pa. Sper ca te-am putut ajuta...