| AboutMyMusiclife a întrebat:

Care este orasul vostru preferat din Romania.De ce?:X

Răspuns Câştigător
| KentLieTequila a răspuns:

Arad.De ce?
sunt Cel putin multe lucruri de spus.
Acest Oras ma face sa Zambesc, Pentru simplu fapt pentru ca imi regasesc familia si prietenii.Pentru cei care nu au vazut Daca vin o sa ii incante.
Incepand cu Micalaca : Micalaca este o zona plina de verdeata unde locuiesc Peste 500 de persoane.Plina De magazine si centre de frumusete, locuri de joaca etc.
Podgoria: Pentru mine este cel mai frumos loc Un mare lac plin de peste cu rate pe el si o fantana arteziana in mijloc.Il inconjjoara un parc unde batranii se odihnesc cu o carte in mana.Langa Biserica ORtodoxa, O catedrala imensa dar minunata.Linii de tramvai si erdeata.Magazine De pantofi, haine ai tot ce vrei.Scoala De arta pe care O iubesc mult Si Magazine. Vlaicul : O zona circulata de masini care are multe monumente si magazine, strazi, scurtaturi deci te poti ierde.
si in Sfarsit Centrul : Toata lupmea e pe centru la orice ora, Mcdonald Magaine de Cosmetica Imbracaminte&incaltaminte BurgerKing Kebap si Pleskavica Italiana Palatul Copiilor Condus de cea mai frumoasa si desteapta Ioana Teodora Lung. Plin De lume, Primaria nemaipomenita si mai multe locuri de vizitat. aceasta este doar un sfert din Arad. Pentru mien Aradul Este casa mea si sufleteasca si LA prezent.Un oras mai frumos pentru mine nu este.

10 răspunsuri:
| DeeaDLove12 a răspuns:

Clujlove struck Ca acolo stau CM;]]

| Rockart a răspuns:

Braşov. Pentru că aici m-am născut, pentru că e cel mai frumos oraş din câte am vizitat, pentru că îl ador.

| mgtow a răspuns:

Tot Brasovul pentru ca ma voi reveni in orasul meu natal si e destul de misto.

| mgtow a răspuns (pentru Rockart):

Coincidenta ca si eu sunt din Brasov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valcea pentru ca acolo sta verisoara mea e superb

| Asdffk a răspuns:

Oraş? Hmm big grin
Simplu
Braşov! pentru că aici m-am născuthee hee; 3

| Rockart a răspuns (pentru mgtow):

De unde mai exact?hee hee

| mgtow a răspuns (pentru Rockart):

Pardon credeam ca erai altcineva sunt din electroprecizia, tu?

| Rockart a răspuns (pentru mgtow):

Median. Chiar lângă Precizia.

| mgtow a răspuns (pentru Rockart):

Daca vrei sa ne vedem da-mi facebook-ul tau pe privat.