| Pisicanazdravana a întrebat:

Care este parerea voastra despre vanatoare? V-ar placea sa vanati? Argumentati punctul de vedere! Funda si voturi pentru toti!batting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelasheshappyhappy

Răspuns Câştigător
| comediant a răspuns:

prefer sa ma distrez in alt mod dechit sa vinez...sau poate ca nu as putea sa omor un animal...probabil.parerea mea.happy

3 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Dac-as putea vana idioti si incompetenti a-s face-o dar cu saracele animale n-am nimic. Macar brain-ul lor e undeveloped happy

| Pisicanazdravana explică:

Da, ai dreptate! sunt de acord cu tine... nici eu nu as putea sacrifica un animal, doar pentru al vinde sau pentru a-l manca!happyhappyhappy

| alleeexandrra a răspuns:

big grin caietul de vacanta...