| pauza a întrebat:

Care este pasta de dinti care albeste cel mai bine dinti? eu folosesc blend-a-med(sau cum o fi) de cateva zile si chiar mi se pare destul de buna

3 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Eu am Sensodyne whitening(sper ca am scris bine)si este foarte buna.Si pretul pe masura.(vreo 20 de lei)

| ladygaga a răspuns:

Eu folosesc colgate 3d white si e ok

| Dorian_3315 a răspuns:

Eu pariez pe colgate daca sti sa o folosestibig grin folosesti peria 2-3 minute pestetot in gura pe urma
UN LUCRU IMPORTANT nu scuipa pasta imediat tine-o in gura si clateste-ti dinti cu ea timp de 2-3 minute dar fara apa ca isi pierde din efect big grin si dupa ce o scuip sa fie cam la fel ca apa din punct de vedere a densitatii si fluiditatewinking si o sa vezi ca o sa ti albeasca ai incredere in minewinking