| oOoKimikochanOoO a întrebat:

Care este personajul vostru preferat dintr-un anime si ce personaj urati thinking Eu am vazut cateva animeuri dar cred ca cel mai mult imi plac Naruto si Kushina (nu pot sa aleg intre ei oricat as incerca xD) din Naruto Shippuden.Imi place si Hinata, dar nu la fel de mult big grin Ii urasc pe Sakura si Sasuke angry Voi?raised eyebrows

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Cu toate că m-am uitat la diverse anime-uri, care mai de care mai interesante, am doar câteva personaje preferate.
Primul personaj preferat, ar fi Naruto (din cunoscutul anime "Naruto"/ "Naruto Shippuden"). Nu știu, acest personaj are ceva cu adevărat special.
Al doilea personaj care m-a impresionat este L Lawliet (din anime-ul psihologic "Death Note"). Acest personaj, pur şi simplu m-a cucerit. Mă uimește inteligența sa uimitoare, însă şi felul său de a fi.
Un alt personaj care mi-a atras atenția, ar fi Usui Takumi (din romanticul anime "Kaichou wa Maid-sama!"). E mult prea perfect, e mult prea genial!
Alt personaj formidabil, este Ulquiorra Ciel (din "Bleach"). Seamănă foarte mult cu L la fizic, şi nu doar la fizic, ci şi la comportament.
Şi, sinceră să fiu, urăsc personajele pline de ele. Care se cred multe prea importante, gen: Sasuke Uchiha, Ichigo, etc.

| Zoey112 a răspuns:

Personaj preferat:
Sora naeghino (kaleido star)
personaj pe care il urasc:
-nu am :p

| JiTerra a răspuns:

Preferat:
-feminin - erza scarlet

| oOoKimikochanOoO explică:

In sfarsit! Cineva care ma intelege! xD

| MwahahaPSYCHOlaugh a răspuns:

L-death note il adorlaughing
Sasuke-naruto il urasc...