| Bialish a întrebat:

Care este programul vostru zilnic în timpul scolii/în weekend?

1 răspuns:
| MadalinG99 a răspuns:

Salut, tinand cont ca am terminat scoala si nu am luat BAC-ul stau putin pe,, tusa". Astept urmatoarea sesiune de BAC (imi trebuie 5.00 la mate si am luat 4.60...) Am lucrat o vreme dar nu am fost platit cu prea multi bani asa ca am renuntat. Cand eram la liceu, ma trezeam la 4:30, aveam microbuz la 5:30, la 6:30 eram in oras, iar la 7:00 incepeam cursurile (sa vezi ce fain e sa ai matematica de la 7:00 iar profa sa tina geamul deschis fie ca este iarna sau vara). Apoi terminam orele pe la 12:30, nu aveam microbuz asa ca ma duceam la scoala unde lucra maica-mea pana la 13:30 pentru ca aveam microbuz la 14:00. Ajungeam acasa, faceam un dus mancam. (ajungeam pe la 15:00), la 16:00 ii dadeam un mesaj prietenei vorbeam cam 30-40 min cu ea, apoi treceam la scris sau invatat pana la 19, ii dadeam iar mesaj vorbeam tot la fel si apoi mai ascultam muzica sau ma relaxam iar la 22:30-23:00 atipeam. In weekend nu faceam mare lucru, in general teme si ma jucam pe laptop.