| OneBoy a întrebat:

Care este radioul vostru favorit, si ce va place la el!? laughing >:

9 răspunsuri:
| Deea_3807 a răspuns:

Kiss Fm
Toate melodiilelove struck

| birdie14 a răspuns:

Radio Zu.Mi-a placut din totdeauna.Ascult in fiecare dimineata.Cel mai mult imi face placere sa-i ascult pe Buzdugan si Morar dimineata laughing
Bafta.

| birdie14 a răspuns:

Radio Zu.Mi-a placut din totdeauna.Ascult in fiecare dimineata.Cel mai mult imi face placere sa-i ascult pe Buzdugan si Morar dimineata laughing)
Bafta.

| nonny50 a răspuns:

Ehh...nu esti sungur! laughing cred. rolling on the floor Radio Live247 for ever \m/ laughing

| OneBoy explică:

Deci sunt singurul care asculta Radio21 :-s laughing

| alaqfqafafas a răspuns:

Kiss fm, tot.

| JaneEyer a răspuns:

Kiss FM...imi plk cel mai mult:X...e super.Mai ales ca stiu app toate mel pentru ca askult aproape numai ce e pe kissbig grin

| miky_3641 a răspuns:

Kiisss fm Romania. e cel mai bun, nu as renunta la el pentru nimic, imi place tot, melodii, prezentatori, topurile facute de ei. o zi buna!