| Chocolate_2137 a întrebat:

Care este statusul vostru preferat?
Cel mai frumos primeste funda :X

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Tot ce se castiga greu, se pierde usor.

16 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

"There are so many people out there who will tell you that you can't. What you've got to do is turn around and say, 'Watch me!'

| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

"• O vezi`? Nu e trista`, Chiar deloc`. Zambeste suav`. Are privirea de foc`. O iubesti stii bine`. Dar ea deja nu se mai gandeste la tine`. •"

| Yukidaruma a răspuns:

I make my cry love struck

| anotza a răspuns:

"Tot ce ‘ i interzis :X E palpitant :X"

| kittykat a răspuns:

Am 2 preferate big grin :

1.Ingerul meu sta drogat pe canapea... vezi baaah ca n`ai grija de persoana mea
2.zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta, zambeste celor pe care ii iubesti,sa simta dragostea ta, Iar daca vreodata cei pe care ii iubesti te vor trada, zambeste sa simta indiferenta ta, zambeste nu uita!

| Escape a răspuns:

Degeaba las timpul s`alerge ca la maraton
Ca tot nu fac nimic daca eu stau pe loc

| Andreea028131 a răspuns:

Hoy decir adios me toca a mi... porque siempre estuve equivocada y no lo quise ver.(Daca ai nevoie de traducere, mesaj pe privathee hee

| SufletAcadelicit a răspuns:

E timp de criză, şi e timp de dragoste. Golească-se conturile, umple-se inimile¦ E vremea să spunem, cinic, faustian şi absurd: criză, rămâi, eşti atât de frumoasă!

| LoveAgain a răspuns:

Traieste-ti viata din plin si cauta calea pretutindeni!

| rox13yy a răspuns:

Prietenia este ca si atunci cand faci pipi pe tine: toata lumea poata sa vada acest lucru, dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il ofera

| StefanutZ_1919 a răspuns:

Buna...uite preferatele mele:Zambeste chiar si atunci cand esti trist, caci nu sti cine s-ar putea indragosti de zambetul tau...sau Brb, ma c*c

| RosalinaB a răspuns:

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

| ღAleKrissღ a răspuns:

Forever is just the beginningwinking
No measure of time with you will be long enough but we'll start with forever
You`re my favorite drog show me you`re real love; x
Te iubesc! Da` las` ca-mi trece...happy

| andraucv_3202 a răspuns:

Cand ma barfesti imi dai satisfactie, cand ma invidiezi imi dai importanta, cand ma copiezi imi dai valoare orice ai face pe mine NU ma doare:X e preferatul meu:X

| alexandra_9961 a răspuns:

To be or not to be.That is the question!:X

| TrAfIkAnTaDeViSe a răspuns:

Bucurii si regrete le trecem impreuna, toata viata mea as vrea sa te tin de mana, as vrea sa fii cu mine orice ar fi, te iubesc neincetat e tot ce as vrea sa stii! love struck