| mirelwshha a întrebat:

Care este tara pe care ati vrea sa o vizitati si de ce? big grin

3 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Grecia...sa vad Metropole

| SorynaSweet a răspuns:

Eu imi doresc de mica sa ajung in Egipt.
Ma pasioneaza foarte mult enigmele faraonilor si tot misterul ce invaluie piramidele si Sfinxul. happy

| eueu_6070 a răspuns:

America...pentru ca e cel mai cunoscut continent din lume si e misto acolo...sau daca vrei sa mergi undeva iti mai recomand cehia,praga deoarece am fost si e frumos acolo,e un loc cultular si foarte deosebit; sau mai bine du-te unde crei ca e mai frumos,egipt, nujjj; unde vrei u, orice tara e frumoasawinking