| Kanabiss a întrebat:

Care esti diferenta dintre proteine si creatina asta vreau sa stiu ca ma apuc de sala si sa stiu cam ce ar fi bine sa iau creatina proteine cei mi recomandati sau sa nu iau proteine|creatina si sa iau altceva va rog un raspuns. Ce se intampla daca nu mai fac sala si nu mai iau proteine?
Ce se intampla daca nu mai iau proteine si fac sala?
Va spun ca am 15 ani

Răspuns Câştigător
| sCzKun a răspuns:

Mai bine fara... Te faci mare si peste cativa ani o sa se piarda forma muschiului... Sunt persoane pe care le cunosc si au patit asta. Oricum, depinde de tine ce vrei sa faci.

| Cosmin86 a răspuns (pentru sCzKun):

Esti pe langa

2 răspunsuri:
| buhuhuuu a răspuns:

Don't do drugs! laughing