| alexalx1234 a întrebat:

Care fraților e faza cu trendul ăsta tâmpit? https://vm.tiktok.com/ZSascBqg/
Fetele astea numai au pic de respect de sine ce naiba...

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De aia e bine sa fi mgtow, traiesti viata fara sa te complici cu ele, fie singur lipsit de sex sau ce nimeresti la ocazie, dar fara sa le judeci ca nu castigi nimic in viata. Iti faci un bine tie... am vazut si eu cate tipe misto ies cu tigani la tine in Constanta, curand ajungem si noi sa ne luam tiganci laughing sincer m-as impusca in cap in loc sa ma incurc cu una de-aia

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Copiii de acum sufera de lipsa de atentie. Nici nu vrei sa afli cum sunt fetele de acum care intra la facultate. Crede-ma ca ce ai vazut tu, e nimic in comparatie cu ce stiu eu. laughing) la 12-13 ani incep sa dea din fund pe tik tok, pana la 15 ani fac sex, devin "vedete" si "influenceri" pana termina liceul iar cand le vezi la facultate cum se dau pe fata la baieti... te iei cu mainile de cap. laughing)

| alexalx1234 explică (pentru Aasdfghj):

Eu sunt la facultate și nu se dă niciuna la mine că sunt urât ca dracu așa că ce ai spus acolo nu e mereu valabil.

| Aasdfghj a răspuns (pentru alexalx1234):

Se dau inclusiv la baietii care nu au poza la whatsapp deci... conteaza disperarea. Plus ca nu toate fac asta.

| alexalx1234 explică (pentru Aasdfghj):

Din ce oraș ești?

| Aasdfghj a răspuns (pentru alexalx1234):

Bucuresti.

| aXy99 a răspuns:

Nu inteleg ce se intampla.

| alexalx1234 explică (pentru aXy99):

Fete care se filmează cum se pun în poziția capră. E trend

| Endoryus a răspuns:

Te obliga cineva sa te uiti la prostiile astea? Nu. E vina ta si celor ca tine, voi le dati "faima" prin vizualizari. Bravo, esti parte din problema nu solutie. Documentarele stau in gat nu? Sa nu mai zic ca dupa tu si altii va plangeti ca nu aveti ce sa vorbiti cu o fata. Vazand rahaturi pe internet nu de ajuta cu nimic in viata.

| alexalx1234 explică (pentru Endoryus):

Ce vina am eu? Am instalat porcaria aia pentru ca, credeam ca vad ceva amuzant pe acolo, dar am sters-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că mai mult este vorba despre teribilism adolescentin aici și dorința de a atrage atenția cu orice preț.

| alexalx1234 explică (pentru anonim_4396):

M-am uitat la comentariile unui astfel de clip și văd doar comentarii de genul : "chiar trebuie normalizate trendurile de genul și în Ro, dacă altele pot, noi de ce nu am putea". Doamne ferește. Și dacă noi băieții le spunem că sunt ușuratice tot ele explodează... Ce generație tâmpită

| Denyx16 a răspuns:

Fiecare face ce vrea, nu trebuie sa judeci pe cineva că nu îți convine ție.

| alexalx1234 explică (pentru Denyx16):

Dacă ai avea fată și ai descoperi că postează așa ceva pe rețelele sociale cum ai reacționa?

| Denyx16 a răspuns (pentru alexalx1234):

In niciun caz ca tine si bineinteles as sti sa o educ incat sa imi stie de frica,da la ce parinti sunt in ziua de astazi, le permit orice, e normal sa se intample aceste lucruri, si plus nu vad nimic gresit, ce a facut fata aia asa nemaintalnit?

| alexalx1234 explică (pentru Denyx16):

Doar fata aia? E plin de fete care fac așa ceva și se mai și laudă pe rețelele sociale

| Denyx16 a răspuns (pentru alexalx1234):

Fiecare face ce vrea, nu suntem în măsură să îi judecăm având în vedere că niciunul dintre noi nu e mai presus cu nimic și e la fel de păcătos.