| Wizz a întrebat:

Care-i faza cu VEVO? Apare in toate comentariile de pe youtube. "I hate VEVO." "VEVO sucks."

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

VEVO este o companie din lumea muzicii.
Datorita ei putem noi vedea videoclipuri gratis pe You Tube (fara a fi incalcate drepturile de autor).

Deci, oamenii urasc VEVO din 2 motive.
1- fiindca cenzureaza clipurile (si unele piese, de exemplu rap, suna naspa cenzurate)

2- fiindca atata timp cat exista VEVO nici un utilizator You Tube nu poate sa posteze videoclipuri cu muzica (fiindca incalca drepturile de autor si prin urmare videoclipul va fi sters).