| PumpkinDoll a întrebat:

Care-i treaba cu Doppelganger? Cum pot semana doua persoane asa mult?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pot pur și simplu.
Asemănare fizică și moduri de comportament.
Dar pentru că trăiesc în medii diferite, viața lor nu va fi aceeași.

| Raven a răspuns:

Glitch in the matrix, cum cred fanii trilogiei. Diversitatea genetică ar avea niște limite, susțin cercetătorii feomenului
http://globalnews.ca/......heres-why/

| Adry05 a răspuns:

La cum e moda asta mai nou cu bagat de acid in buze, si trasaturile pe care trebuie sa le aiba toate, acelasi tip de machiaj, o sa ajunga sa fie cateva sute la fel, nu doar 2. laughing