| anonim_4396 a întrebat:

Care imi da o informatii vreau adresa de la sediul TPU astept si un numar de telefon de la iei sau va las eu numarul de telefon 0741571238 astept sa ma sunati acum

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Proprietar al TPU este SC FreeRoad Software SRL, cu sediul in Bucuresti, strada Prof. David Emmanuel nr. 9bis, etaj 1, sector 1, si sediul de corespondenta in Bucuresti, Piata Presei Libere nr. 1, corp A3, etaj 2, sector 1 si este inregistrata la Registrul Comertului cu nr. J40/1126/29.01.2009, avand cod unic de identificare 25026758. Numai bine!

3 răspunsuri:
| ankahra4m a răspuns:

Ce sa cauti tu la sediul TPU? straight face... asta e deja groasa