| TheGameRKO a întrebat:

Care imi poate da si mie id ul lui Tudor Todut, baiatul acela de la romanii au talent

Răspuns Câştigător
| SentimenteColorate a răspuns:

Tudor_Taiz_Todut

9 răspunsuri:
| DaddySGirl a răspuns:

@Anda De ce fane disperate? Vorbeste frumos! Toti avem un idol, si in cariera lui de abia inceputa, e bine ca publicul sa-l iubeasca(indiferent daca publicul ala e format din fete sau baieti).

| pauula a răspuns:

* rockerboy_t@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat
| BuburuzA_6925 a răspuns:

Hei.da cine imi poate da vreun site cu prezentarea lui.la romanii au talent?

| Anda_6022 a răspuns:

De ce iti trebuie id-ul lui? Esti obsedat/a?laughingMai bine ai intra pe facebookul lui si i l-ai cere.

| Anda_6022 a răspuns:

Il are pe facebook.Desi nu cred ca ii face placere sa il adauge 100000 de fane disperate.

| Anda_6022 a răspuns:

Asta a zis-o chiar el.Ca nu ii place sa vorbeasca cu,, 10000de fane disperate"batting eyelashes.Iti dau eu id-ul lui daca vrei.

| bluerosebutterfly a răspuns:

Sincer cum crezi ca ti-ar da cineva idul lui? si app pentru cel care a scris fakeul ala doar nu crezi ca oamenii o sa te creada