| WonderGirl7 a întrebat:

Care înălțime e mai nașpa pentru o fata?
1.50 sau 1.80?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1 50 e naspa. 1 60 e bine si peste merge

| Celcestietot a răspuns:

A doua.

| zurick a răspuns:

De ce trebuie să existe o ierarhie?
Dacă se simte ok așa cum e, are înălțimea perfectă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 1.50 e simpatica dulce ca Japonezele. La 180 e girafa

| WonderGirl7 explică (pentru anonim_4396):

Când am citit asta, creierul meu a explodat in dopamina

| anonim_4396 a răspuns (pentru WonderGirl7):

Sunt curios ce greutate ai la 1, 50cm?

| WonderGirl7 explică (pentru anonim_4396):

Sincera sa fiu 46 de kg...
cam mult dar da, trebuie sa slăbesc.
vr minus 3 kg nicidecum sa ajung la 40 ca după parca s copil mic.
btw aveam 51

| WonderGirl7 explică (pentru anonim_4396):

Tu cât ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru WonderGirl7):

40kg la 150 e super m-as indragosti pe loc de asa o fata
eu is baiat.

| WonderGirl7 explică (pentru anonim_4396):

Sincera sa fiu arata ok, dar nu știu...nu pentru mine cel puțin.
ma compar cu prietena mea care are 1, 52 la 19 ani si 42 de kg dar pare prea slăbănoaga. mult prea.
eu înțeleg ca depinde de fiecare in parte si de oase si de mușchi, dar nu arata asa de fain. in schimb când avea 43 44, avea si puține forme si era wow. mai ales în rochii. wow

| anonim_4396 a răspuns (pentru WonderGirl7):

Cand esti slaba toate hainele arata bine pe tine, nu mi se pare prea slabanoaga cu 42kg la 152cm
sunt scunt 165cm logic ma uit numa dupa fete scunde de asta am slabiciune pe japoneze https://youtu.be/6eM0PkG_4Zw
https://youtu.be/Ne-kEw84-f0

| WonderGirl7 explică (pentru anonim_4396):

Nu știu, fiecare cu preferințele sale.
ft adevărat.
ce fainnn. chiar îți plac asiaticele?
mie imi plac europenii in general, nordicii

| anonim_4396 a răspuns (pentru WonderGirl7):

Nordicele au tenul super, dar sunt foarte inalte si asta nu-mi place asa ca prefer jaonezele care sunt scunde. nordice Celtic Womans https://youtu.be/dhW1mh7U6-U
Japoneze: Lady Blue https://youtu.be/TwcK4ZHrG_o?t=17

| anonim_4396 a răspuns (pentru WonderGirl7):

+ e diferenta de cultura in europa fetele vor sa arate cat mai mature, dezvoltate pe cand in Japonia e trendul Kawaii adica Cute fetele se imbraca sa arate mai tinere, se pune mare accent pe expresia fetei sa fie cute

| WonderGirl7 explică (pentru anonim_4396):

Exact

| NunuNini a răspuns:

Nici una, daca stie sa o poarte cu mandrie.

| OanaDD a răspuns:

Niciuna. La 1, 50 poti fi o micuță super draguta, la 1, 80 poti fi o fata înaltă frumoasa si invidiata

| AndraSiSergiu a răspuns:

Andra: Nu inaltimea il defineste pe om.

Sergiu: Eu zic ca de la 2m in sus e naspa.