| anonim_4396 a întrebat:

Care is mai bune pentru masa musculara : 1.http://www.suplimente-naturiste.ro/details.php?product_i d=953 SAU 2.http://www.megaproteine.ro/......es-907g/,/ FUNDAAAA!

11 răspunsuri:
| Albastru45 a răspuns:

2 Pentru ca contine si creatina

| CuriosEL a răspuns (pentru Albastru45):

Ok, mai astp. rasp, si decidem atunciwinking!

| Albastru45 a răspuns (pentru CuriosEL):

Nu mai astepta nimic. Cumpara acum in secunda asta.

| CuriosEL a răspuns (pentru Albastru45):

Hahah, nu, vreau mai multe sfaturi de la mai multi!

| Albastru45 a răspuns (pentru CuriosEL):

Astia de pe TPU sunt vai de ei. Daca vrei sa pui muschi pe tine sa nu te mai confunde lumea cu o femeie asculta de mine.

| CuriosEL a răspuns (pentru Albastru45):

Esti tare, o sa iti dau funda doar daca 1-2 mai au acelasi rasp! :*

| Albastru45 a răspuns (pentru CuriosEL):

Chiar trebuie sa fac inca 2 conturi pentru asta?

| CuriosEL a răspuns (pentru Albastru45):

Hahaah, boss, nu pot sa dau asa funda happy!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Albastru45):

Esti femeie de vrei funda?

| Albastru45 a răspuns (pentru Cosmin86):

Esti cretin de pui intrebari din astea?
Si da sunt fata.

| FCF a răspuns:

Salut sefule, eu iti zic sa mananci carne, banane, mazare, oua, linte, salate si o sa fie mai bine decat sa iei proteine, acum faci ce vrei e mult de explicat de ce nu e bine si poate nu o sa intelegi, acum depinde si de cati ani ai si de ce organism ai.