| morion a întrebat:

Care joaca italongjumt2 si daca nu mai jucati si aveti cont de lv mare si nu mai aveti nevoie de el trimitetile prin mesaj cu o descriere.

daca aveti si de alte metinuri puteti sa te trimiteti prin mesaj privat.

dau fundita pentru cele mai multe conturi de metin bune si de lv mare.scuzati catecoria

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un conth de 100 pe privat iteme bune cu 6000 pv+9, si am sabie tiron +9, daca-l vrei messu-l meu :coolboy_ts13@yahoo.com