| MihaicaDan a întrebat:

Care ma ajuta prin team viewer? La... yahoo messenger merge doar din 2008 dar acu nici asta nu mai merge dar mai de mult mergea si 2010 prin august.Fiti atenti ce-mi face. imi scrie sa-l instalez si la capat cand imi da sa dau finish imi arata : INSTALL UNSUCCESSFUL
Yahoo! Messenger did not correctly install. This may have been due to other open applications or incomplete installs.Please try the install again after restarting your computer.
stiu ce inseamna prin traducere dar tot am incercat din nou si nu merge.Va rog spuneti-mi la raspuns doar id. si o sa va spun. FUNDA +VOT

4 răspunsuri:
| Lavinia a răspuns:

Lavinia. florentina94
vb p messhappy

| AleDia a răspuns:

Ale_dia93 iti zic pe mes ca ma stiu cu mesuwinking

| MihaicaDan explică (pentru AleDia):

rolling on the floor nu mai am nevoie intrebarea asta e de vreun an

| frumuselul_7165 a răspuns:

Capelinu@yahoo.com