| 3rdWW a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine?
FUNDITA!
Deci, nu imi merge Messengerul.
In rest, calculatorul e ok, dar nu imi intra pe mess. Conexiunea la internet este ok, pentru ca altfel nu v-as mai scrie aici, nu? laughing
Oricum, am incercat sa instalez alta versiune de Yahoo Messenger.
Again, aceeasi problema.
Ce sa fac? straight face

Multumesc din suflet!

6 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Ai dezinstalat yahoo messenger ai dat restart?
dupa ai instalat alta versiune ai dat restart si nu a mers?

| JustmeV a răspuns:

Pai...
mai exact ce nu merge? Nu apare sau?
Nu trebuie sa dai pe sign in as automatically?
si asa mereu iti va aparea
nu cred ca e defolos da mnahstraight face

| lulu_8735 a răspuns:

Buna! Si mie mi s-a intamplat dar poti sa rezolvi problema! Du-te la Control Panel si sterge Yahoo Messenger si apoi reinstaleaza-l!

| oanazuzi a răspuns:

S-ar putea sa fie parola intra la frogot your passwoard? si raspunde la intrebarile de alcolo schimbati parola si inceraca sa intri succeswinking

| Cosmin_2776 a răspuns:

Sa bagi din no windosul daca nu merge nici o alta versiune. funda?