| usernamebpla a întrebat:

Care nume va plac mai tare? ziceti-mi 2 de baieti si 2 de fete.

8 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

De baieti: Alex [ my name] vlad
de fete: lavinia, violeta, dana, catalina, carla, gerogiana, oana

| Oana4340 a răspuns:

Baieti: Dragos:X si Andrei
Fete: Elena si Andreea:X

O seara placutakiss

| AndaAndore a răspuns:

De baieti: Flavius, Darius.
De fete: Beatrice, Alexandra.

| DonGiovanni a răspuns:

Baieti: Gabriel, Vlad

fete: Andra, Ella

| AlinnutSsa a răspuns:

Baieti: Edward, Robert thinking

Fete: Caroline, Jasmine, Jessica, Alina [ my name love struck] Alice, Alicia, etc...

| elisarktis a răspuns:

Baieti:dan(numele baiatului pe care il iubesc kiss )Cristy
fete:alice, Roxana

| dorutza_9395 a răspuns:

Beatrice, Xena.
Cristian, Iulian.

| KittiBăă a răspuns:

Mie imi plac toate numele.Nu conteaza ce nume ai, conteaza ce reprezinti! Dar daca chiar vrei nume:Catalin de la 'aikaterine', nume grec ce inseamna 'pur'. Etimologia nu este inca stabilita cu exactitate, el putand veni de la Hekaterine, care vine, la randul sau, de la hekateros, ceea ce, Daniel in ebraica, "Daniyyel" inseamna "Dumnezeu este judecatorul meu". In Vechiul Testament, in cartea cu acelasi nume, Daniel este un profet evreu care descrie 4 viziuni dezvaluite de Dumnezeu despre sf...(baiat)
Cristina de la "christiana", nume latin ce inseamna "urmasul lui Christos" Elena originea numelui este incerta. Poate proveni din cuvintele grecesci "helene", care inseamna "torta" sau "selene" ("luna"). In mitologia greaca, Elena era fiica lui Zeus si a Ledei, care a fost furata...