| Daria a întrebat:

Care persoane va iubesc cu adevarat?happy

Răspuns Câştigător
| Sallatiny a răspuns:

Dumnezeu iubeste pe toti cu adevarat in primul rand, parintii prietenul meu, iar prietena mea cea mai buna stiu ca tine la minebatting eyelashes.

9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Eu cred ca necuvantatoarele. Acele vietati, care nu pot vorbii, dar care stiu ce inseamna umilinta. Daca luam de exemplu un catelus, vom vedea ca el ne iubeste neconditionat. Legat de persoane, este foarte greu sa cred ca cineva ma iubeste cu adevarat. Un an nou fericit, sa fi iubita si fericita. Pa!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Familia, Dumenezeu, ingerii, prietenii [unii].

| Daria explică:

Dumnezeu, toata familia mea(parintii, sora, matusa si cei patru bunici), stiu ca si prietena mea cea mai buna tine la mine.happy

| Aiicha a răspuns:

Cele care nu ma cunosc cu adevarat.

| Miere_9997 a răspuns:

Mamalove struck...Colega mea si cam atathappy

| Arculet a răspuns:

5(de pe pamant)

| Lorennnaa a răspuns:

Pe oricine in lumea asta ne iubesc cu adevaraat PARINTII!

funda?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3.
Dumnezeu, mama mea si o profesoara.
happy
Pe tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu, sora mea, mama si profa de romana