| anonim_4396 a întrebat:

Care placa video este cea mai buna pentru laptopuri ca sa imi mearga orice joc spune-ti mai multe plz

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Nvideo sau ATI

2 răspunsuri:
| NONAMEONe a răspuns:

Ce laptop ai? cele mai multe sunt cu placa video incorporata si nu poti sa o schimbi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cata geografie stiu eu la laptopuri nu poti sa schimbi placa video straight face Dar daca se poate pune una Nvidia sau ATI Radeon. Daca e incorporata sa fii sanatos data viitoare cand iti cumperi alt laptop sa te uiti sa scrie Nvidia sau ATI pe undeva laughing