| ddaiana16 a întrebat:

Care serie de telefoane mobile sunt bune, in afara de Samsung, ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

LG
(LG G Pro 2, LG G2, LG G3)

| Iancu_Radu_1991 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa te hotarasti ce vrei sa faci cu el, pentru ce vrei un sma
rtphone. Daca il vrei pentru a face poze cauta cu minim 8mp, daca vrei pentru jocuri sau muzica cauta cu procesor dual sau quad si minim 1gb ram deci ....decide/te pentru ce vrei telefonul ca sa stii ce sa cauti si nu in ultimul rand la ce pret maxim te gandesti si dupa aceea cauta pe gsm arena ce te intereseaza la performante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HTC,ASUS SI SAMSUNG-cele mai bune firme urmate de LG si Acer.

suntserios
| suntserios a răspuns:

HTC one

| anastasiatya a răspuns:

HTC-urile sunt foarte bune

| LoveSleep a răspuns:

LG G2 e unul din cele mai bune telefoane, zic eu.
Samsung e cea mai proastă firmă de telefoane.

| XXXray a răspuns:

ASUS si SAMSUNG sunt cele mai bune. Si NOKIA ar fi dupa parerea mea chiar daca au windows