| SweetL a întrebat:

Care set de carti e mai bun Twilight/Jurnalele vampirilor? Alege-ti doar unul:* Vreau sa-mi cumpar si eu, dar nu stiu care.

8 răspunsuri:
| CartideCitit a răspuns:

Citeste recenziile pentru "Jurnalele vampirilor" aici: http://www.cartidecitit.ro/Jurnalele-Vampirilor. Lectura placuta!

| CartideCitit a răspuns:

Citeşte recenziile pentru cărţile din seria "Jurnalele Vampirilor" aici: http://www.cartidecitit.ro/Jurnalele-Vampirilor
Lectură plăcută!

| Scarlett011243 a răspuns:

Twilight bate Vampire Diares, si apropo Edward ii de O MIE DE ORI mai frumos ca Stefan sau Damon...

| Scarlett011243 a răspuns:

Deci Twilight. isi merita bani eu le am pe toate in biblioteca mea big grin big grin

| IQ156 a răspuns:

Nici una(eu am citit pe ambele). Pierdere de bani.Mai ales pe Twilight.

| Marrryyyy a răspuns:

Jurnalele vampirilo-sincer este de 100000000000000 de ori mai bun decat twilight.Vampire diaries(VD) este uimitor-eu am inceput acum trei zile sa ma uit la serial pe vplay si m-am indragostit.e ca un drog (in trei zile am vazut un sezon). parerea mea-twilight nu prea mi-a placutsad

| Rawrness a răspuns:

Twilight clar

| SweetL explică:

Mersi...dar mai am nevoie d epareri