| MaeRi a întrebat:

Care stie cat costa un bilet de tren si autobuz dus-intors de la Brasov la Bucuresti? Va rog am nevoie...bineitneles daca stiti.Va multumesc!
Funda+Vot^_~

Răspuns Câştigător
| AntoniaFollowill a răspuns:

Tren 60 ron era vara trecuta accelerat dus-intors cu reducerea aceea pentru elevi. Faci dovada ca esti elev ducand carnetul de elev si sa fie avizat(stampilat pe prima coperta interioara in dreptul anului curent). Deci mai mult de 80ron nu are cum sa fie. Iar maxi tot cam atat si ei nu tin cont de faptul ca esti elev.