| printz3sa a întrebat:

Care stie ce va site-uri cu statusuri de valenten's day? >funda:Xhappy:

4 răspunsuri:
| Anonim_5500 a răspuns:

Http://www.statusuri-mess.com/statusuri-si-mesaje-de-valentines-day/
http://www.statusuri-mess.com/......tines-day/
Un status simplu si la obiect ar fi "Te iubesc!"
http://www.codrosu.ro/......ostitilor/
Un VALENTINE'S DAY cat mai placut! :*
Funda;;]?!

| daniellahd a răspuns:

Uitee scumpalove struck

sper sa-ti placa.numai astea le am sad

Atata prost gust si atatea mesaje de Ziua Indragostitilor pline de prostii.pentru noi doi Valentines Day este in fiecare zi.

Toate zilele sunt nopti pana te vad iar noptile stralucesc ca zilele cand te visez...

Cat de mult te iubesc nu vei sti niciodata. Totusi, pentru a da o dimensiune infinitului, iti pot spune ca 59 de secunde din fiecare minut inima mea bate pentru tine. E mult sau e putin?

"N-am iubit pe nimeni asa cum te-am iubit pe tine!"

Te iubesc. Te ador. Te doresc. Inima mea te striga!

"Traind in cercul vostru stramt / Norocul va petrece /Ci eu in lumea mea ma simt / Nemuritor si rece.

| daniellahd a răspuns:

Atata prost gust si atatea mesaje de Ziua Indragostitilor pline de prostii.pentru noi doi Valentines Day este in fiecare zi.

Toate zilele sunt nopti pana te vad iar noptile stralucesc ca zilele cand te visez...

Cat de mult te iubesc nu vei sti niciodata. Totusi, pentru a da o dimensiune infinitului, iti pot spune ca 59 de secunde din fiecare minut inima mea bate pentru tine. E mult sau e putin?

"N-am iubit pe nimeni asa cum te-am iubit pe tine!"

Te iubesc. Te ador. Te doresc. Inima mea te striga!

"Traind in cercul vostru stramt / Norocul va petrece /Ci eu in lumea mea ma simt / Nemuritor si rece.