| UrBaN99 a întrebat:

Care stie metin2 fara hamchi servere private sa fie cu lvl mare si sa mearga Funda SCZ CATEGORA

Răspuns Câştigător
| Cosminuțul a răspuns:

Metin2GX
Metin2RoSpeed
Apollo Metin2
Dinamic Metin2
Metin2 Guabina
Metin2 Black Magic
Metin2 Remix
Hummer metin2 = te da cu level 200 nu mai tin minte incearcal. Paste fericit!

| UrBaN99 explică (pentru Cosminuțul):

Dar este Hummer sau Hammer?big grin

| Cosminuțul a răspuns (pentru UrBaN99):

Hummer incearca-le pe toate dar, daca nu merge vreunl au lucrari.

7 răspunsuri:
| Cosminuțul a răspuns:

Metin2roSpeed!
0. Itemshop disponibil dupa logare pe site! (Itemele le luati din depozitu de iteme!)
1. Nivel maxim 127
2. 3 harti noi implementate, monstrii noi si metine de lvl 100
3. La inceput primiti Lvl 1 si 1kk Yang pentru fiecare caracter. Cu acesti bani va cumparati ce aveti nevoie de la negustori.
4. La negustori si pescar gasiti tot ce aveti nevoie.
5. Gardianul din centrul orasului functionabil datorita noului client in limba romana
6. Calul militar (lvl 30) se poate lua din map 2 - Ajutor Special.
7. Ratele sunt: pemanente din servar 200% ..plus rate suplimentare care variaza in fiecare zi intre 500% si 1000%
8. Sansele de a upgrade un item la fierar/sau bless este de 90% si se cer iteme de upgrade.
9. Sectiunea Evente este disponibila pe forum doar dupa logare pe Forum.
10. Dupa inregistrarea pe forum, pentru a putea accesa contul va trebui sa-l activati de pe mailul folosit la inregistrare.
11. Comenzile pentru iteme se fac DOAR la banca Raiffeisen. Detalii pe forum sau site dupa logare.
12. Jignirea celorlalti jucatori cat si un comportament neadecvat se pedepseste cu muted urmat de banarea contului respectiv!
13. Intrarea in Grota Exilului se face doar din Valea Seuryong (harta orci, colt dreapta jos sau teleport Aj special) nu din map1 deoarece nu vor aparea monstrii!
14. Serverul va fi indisponibil in fiecare Joi intre orele 12-13 pentru mentenanta... Va multumim pentru intelegere!
15. Ora de inchidere a serverului?!?!? NON STOP (licenta obtinuta).
Site = http://www.metin2rospeed.ro/

| UrBaN99 explică (pentru Cosminuțul):

Cosmin dar dc nu merge svr?big grin

| Bogdannovski a răspuns:

Metin2 GX

| UrBaN99 explică (pentru Bogdannovski):

Altul nu mai stii ca am jucat si trebuie bani sa-ti iei cal foarte nasol (scuze)

| egemen a răspuns:

Frate e hammer te da lv 254 cu 1kkk ai de toate