| coriinawtf a întrebat:

Care stie muzicai frumoase sa-mi zica
mersi mult!happy

2 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Emeric Imre-Nebun de alb
Adda-Nori
Caro Emerald-Back it up
Train-Hey, soul sister
Taylor Swift-Teardrops on my guitar
Rascal Flatts-What hurts the most
Rascal Flatts-Bless the broken road
Ronan Keating-When you say nothing at all
Ronan Keating-If tommorow never comes.

| SoRandom21 a răspuns:

Mai depinde de ce gen vrei, fiecare cu melodiile care ii plac... in viata mea doar 2 melodii m-au facut sa plang, m-au miscat emotional

Avril Lavigne-When you're gone(pentru ca multe persoane dragi mie au plecat intr-un singur an de langa mine sau din lumea noastra)
Within Temptation-Utopia (e un cantec atat de real, daca vezi videoclipul o sa iti dai seama ce inseamna)
si o melodie care nu stiu daca m-a facut sa plang, insa clar am simtit cum inima mea se rupe in doua datorita sunetelor puternice:
Lara Fabian-Je t'aime (desigur foarte cunoscuta)