| All3cssaAlle a întrebat:

Care stie o sceneta amuzanta si cam cu 18 personaje primeste funda(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| morena238 a răspuns:

Uite sunt in clasa 13 elevi intr-o clasa si 3 profesori in fata lor un elev in prima banca scuipa prima invatatoare care este in fata bancii lor la care ea spune : ' ce jignitor! eu pot sa scuip mai departe si o scuipa pe a doua la care cealalta zice la fel si la randul ei o scuipa pe a treia la care a treia zice " doamne ce toante! eu pot mai departe " si intra domnul director si aia voia sa scuipe pe usa si de fapt il scuipa in fata la care domult director zice " nu am mai vazut asa ceva niciodata! si scuipa si el dar din greseala o scuipa pe bibleotecara, femeia serioasa fiind se supara si repede directorul se mira prefacandu-se si zice : " doamne cum ati putut face asta ( arata el cu degetul spre invatatoare ) la care el sar pe geam si pleaca o data de la scoala aia...