| alecsz2011 a întrebat:

Care stie un server mt2 rates 1000x, sau 700 ma rog, fara hamachi, si otele in shop...si inca ceva sa fie simplu, nu cu arme noi si din astea, transformari normale otel-king1-king2 sau bataliei-sirius-lunara deci care ma poate ajuta dau fundabig grin si va rog puneti siteurile ca allfel nare rost.

Răspuns Câştigător
| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

Escada Metin2.:) Cel mai tare server privat de metin.
E deschis in fiecare zi intre orele 8-12 (la ora 12 se inchide),iar seara e online intre orele 18-00.In weekend este on 24/24.

Primesti level 90 din start si 999kk yang.La negustorul de arme ai arme epice si legendare.La cel de armuri sunt armurile de toate lvl+otel pentru toate caracterele(warrior,shaman,sura,ninja) .La pescar sunt king-uri,coifuri de lvl 41,si scuturi de 61.NPC-uri care dau:
-Cal militar,lvl 21.
-Skill-uri G si P.
-Viteza maxima.
-Iti poti schimba rasa.
-Poti reseta skill-urile.
Bonusuri-le sunt de 30.000.Adica poti pune pe arma,armura,scut,papuci,coif,etc. 30.000 CON,STR,INT sau DEX.Maxim HP este de 13kk (13.000.000),la fel si INT.Ii poti rupe pe toti dintr-un skill,deoarece dai dmg foarte mare.(Pentru asta trebuie sa sti sa iti construiesti caracterul).

Este un server pvp cu bonusuri imense.Ai totul pe tava.Tot ce trebuie sa faci este sa te distrezi.:)

Serverul nu se poate downloada asa ca trebuie sa pui mc-ul in alt client. Acesta este: escadamt2.servegame.com

Site-ul: http://EscadaMt2.servegame.com/ ( ATENTIE ! Am spus ca serverul nu este 24/24. Asta inseamna ca site-ul nu va merge daca nu este serverul on.(Am mentionat mai sus orele intre care este deschis).

Uite si site-ul de la chat in caz ca site-ul serverului nu merge.Vei afla aici daca este on sau nu.:) Http://xat.com/2011escadamt2

Bafta.Sper sa-ti placa.:)

| WestEye a răspuns (pentru ToXicLoVe_2598):

Tdl mt2
e beton
te duci la o doamna si dai lvl si bani si de face 88 si iti da ceva bani apoi pot sa mai dai odata si te creste.cam asa cresti acolobig grin
armele sunt epice si legendareXD(de la 80 in sus)
sper sati placabig grin
este la shop si king 1, 2, 3,4 si posedata

| bogdanz04 a răspuns (pentru ToXicLoVe_2598):

Pai mie nu imi merge siteul iar la chat nu este nmn intrat

5 răspunsuri:
| April27 a răspuns:

Cel mai tare server pv este Metin2 United il joc de ieri si am lv 80 king si multe alte chesti tari incearcal!

| Eusebiu024 a răspuns:

Iti zic eu unul extrem de tare(sa nu crezi ca e extremmt2) te da gm din start, cal lv 30, dupa ce iti elegi magiile primesti P, e un NPC care te transforma in ori ce vrei ex: 9912 acest cod e sa te transformi in 9 cozi mandru, doar; la NPC te transformi, ori scrii asa la chat: /poly 9912 este excelent. numele lui e Tsunamimt2(DAR ATENTIE MARE! E CU HAMACHI... retelele sunt: TsunamiMt2, TsunamiMt2-1-TsunamiMt2-30 PASS:12345 A era sa uit ai toate armele pana la drago rosso. Arma de lv 150 si poti imediat sa faci lv 150. /lv 150 e super ai toate armurile. ai si o armura alba dar daca iti zic ce scumpa e eeee e 0 yang laughing deci e foarte tare TsunamiMt2. FUNDA? big grin

| darkrobi a răspuns:

Oriental mt2 are king1 si 2 de abia la donati ati da arme 2011 sau mai stiu eu ce lvl max 120 :D dmg daca ai lvl poti sa dai si cate 99k fara critik site ::
http://orientalmt2.ro/
:D