| XxDarYuSxX a întrebat:

Care stiti un metin privat cu otel+9 si king, la magazin si arme tari si rata mare la yang, experienta plzz?

Răspuns Câştigător
| TuNdRa a răspuns:

Salut laughing nu cred ca ai avea norocul asta sanse sunt mici insa metinuri sunt destule cu rate de yang si exp. iata cateva
1:metin tim
2:local metin
3:metin dark
si lista continua
BAFTA SPER CA TIAM FOST DE FOLOS

5 răspunsuri:
| RadXx a răspuns:

Metin2spreme, local metin2, cel mai coool e 4yOursMT2 by VeGaS, dar pe next generation poti fi gm direct funda plzzzzz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca metin2rospeed e cel mai fain doar ca da failed to connect the server da e fai dai fundita straight face tongue big grin rolling on the floor

| deklan a răspuns:

Incearca metin2united e foarte bun

| XxDarYuSxX explică:

Leam jucat pe toate din lista voastra dar vreau altu ca timu in naspa si in plus am fos GM pe unu doa ca toate care le-am jucat s-au blocat!

| Crystyana_2034 a răspuns:

Longju3 e super tare! nu este armura king dar cresti repede... e super tare.kisskiss