| BeeFree a întrebat:

care sunt cele mai bune carti pe care le-ati citit?

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Hector Malot-Singur pe lume

| Laviiiiii a răspuns:

"Invitația la vals" și "Elevul Dima dintr-a șaptea" ambele scrise de Mihail Drumeș. Sunt excepționale, merită citite, mai ales " Elevul Dima dintr-a șaptea".

| roxy21 a răspuns:

Academia vampirilor, Twilight, Harry Potter, Nopti de sucub, Invitatie la vals sunt niste carti superbe care nu merita ratate

| sweetgirl_2938 a răspuns:

Steaua Diavolului; A doua luna plina; Blestemul focului; Memoriile unei gheise

| ButterflyGy a răspuns:

Venin de Colin Falconer, Shogun de James Clavell, Adam si Eva de Liviu Rebreanu, si multe altele. Primul e un volum ce nu trebuie ratat.

| denizucaz1 a răspuns:

Pe aripile vantului, mandrie si prejudecata, micutele mincinoase etc.