| pepsyyyyaak a întrebat:

Care sunt cele mai bune lichide fara nicotina (nicotina 0) pt. tigara electronica? Si ce conteazaaau ce trebuie la o tigara electronica a scoata mult abur?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Gustul si placerea oferita depinde de aroma folosita, iar aceasta difera in functie de preferinta fiecaruia. Cantitatea de vapori este in functie de cantitatea de lichid absorbita si care trece prin atomizor. Ai putea sa te interesezi daca exista atomizoare (sper ca nu ma insel) de puteri diferite.