| DeniZu a întrebat:

Care sunt cele mai bune remedii atunci cand te simti singur/a?
(nu neaparat in viata de cuplu, asa in general, din alte motive)

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Toti vor spune muzica sau iesitul afara. Ei bine trebuie sa faci ceva ce iti place tie, care sa iti solicite mintea foarte mult si chiar si corpul. Trebuie sa ai un hobby care sa poti sa il faci atunci cand esti singur. Orice este posibil. De asemenea poti vorbi cu tine insuti, dar nu cu voce tare.ci in minte. Multi ar spune ca pari nebun.dar nu esti daca vorbesti in mintea ta cu tine. Oricum.fa ceva care sa te amuze sau sa te solicite. Sa mergi la sala, sa joci ceva cu mingea sau sa canti la un instrument sau vocal.winking

| DeniZu explică (pentru RyugaHideki):

Nebuna* sunt fata laughing

1 răspuns: