| ChristineW a întrebat:

Care sunt cele mai bune roti pentru skate? Nu conteaza compatibilitatea.

3 răspunsuri:
| xXCrystyanXx a răspuns:

Salut.Uite un site destul de bun cu tot ce-ti trebuie in materie de sk8. http://www.bmxmagazin.ro/
Eu iti recomand roti de la element.Este foarte buna firma.

| sK8ftw a răspuns:

Pentru trick-uri iti recomand Spitfire Classics, sunt destul de rezistente si faci foarte bine trick-uri, cauta la un skateshop, sau i-ati de pe net, bafta

| sorinsk8 a răspuns:

Daca doresti niste roti bune poti incerca produse de la brandurile spitfire, ricta, element sau darkstar.Rotile pentru street trebuie sa aiba intre 50-52 mm.