| ClauditzaThaClau a întrebat:

Care sunt cele mai populare melodii?

8 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Bună.
Cea mai populară melodie a fost şi este Gangam Style.
Mai nou se zice că următorul,, Gangam Style'' o să fie melodia asta :
http://www.youtube.com/watch?v=juqyzgnbspY

| Rumi a răspuns:

Gangnam style, Casablanca, Oliver Twist, One day, Brutal hearts, astea se difuzeaza cel mai des pe la radio.

| Konata a răspuns:

Cele mai populare melodii sunt acelea care le asculta toata lumea in momentul lansarii insa, daca intrebi pe cineva de o melodie din luna trecuta habar nu are cum se numeste aceasta pentru ca in ziua de azi se asculta muzica pe moment si foarte putina lume exploreaza lumea muzicii in amploare. Deci, cele mai populare melodii sunt cele care se asculta toata lumea pe moment insa nu-si ainteste nimeni de ele dupa un timp happy. O spun din experienta, pentru ca am cunoscut persoane asa happy.

| TheStory a răspuns:

1.Psy - Gangnam style
2. Justin Bieber - Baby
3. Eminem feat Rihanna - Love the way you Lie
Asta este topul in functie de vizualizarile pe youtube

| Chronicles a răspuns:

Gangnam Style este una dintre cele mai populare melodii.

| RockLife a răspuns:

Gangnam style, este cea mai populara melodie, nu exista om care sa nu fii auzit de ea. Cel putin, asa cred. http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0

| ElenaMădălina19 a răspuns:

Carly Rae Jepsen - This Kiss
Rihanna-Diamonds
Psy-Gangnam Style
Lady Gaga-Marry The Night.
Jessie J-Domino
Flo Rida-Good Felling

Acestea sunt melodii pe care le da si pe la Radio, si pe la T.Vwinking
Sper ca te.am ajutatwinking