| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt jocurile de vacanta ale copiilor inteligenti (cls. a VI-a) interior(PC sau nu numai) & exterior? Funda pentru cel mai complex si relevant raspuns! Ma intereseaza strict numele de jocuri!

2 răspunsuri:
| ConnorRK800 a răspuns:

In modul in care ai formulat intrebarea, reiese ca nu prea esti inteligent de fel. Pe bune, "jocurile de vacanta ale copiilor inteligenti"? Intrebarea ta nu e nici complexa si nici relevanta, de ce ai vrea un raspuns idem?

| PainTech a răspuns:

"jocurile de vacanta ale copiilor inteligenti"
Ori esti din ala care se lauda pe Facebook ca are IQ de 180?

Sah legat la ochi. Destul de relevant? laughing