| iuliana04 a întrebat:

Care sunt minusurile si plusurile a dizain a acestiu sait? www.varnitaunicum.com

Răspuns Câştigător
| anonimmmmm a răspuns:

Eu sunt de parere ca minusul este doar ca ne cam saturam meniul acestui site sa fie mereu aceeasi culoare, adica portocalie, si ca premii sunt doar fundite, ar trebui sa se mai inventeze ceva, sa ne fie si noua mai interesant, nu am in vedere ca sunt pe acest site doar pentru fundite, ba din contra, plusurile sunt ca meniul este practic si nu foarte dificil, ordonat big grin si cam atit big grinbig grinbig grin