| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt pasii pentru a deveni arhitect? Ma refer ce licee ce facultati sau cursuri si durata. Asa mai detaliat big grin

2 răspunsuri:
| aculaR18 a răspuns:

Am o prietena care s-a dus la profilul de stiinte ale naturii si s-a hotarat dupa ca vrea sa se faca arhitect, asa ca a inceput sa faca meditatii (am inteles ca sta destul de mult la o sedinta - vreo 4-6 ore, parca) si acum o sa dea examenul ca sa intre la facultatea de arhitectura. Tu poti sa dai la un liceu d'asta special, gen Tonitza din Bucuresti ca sa nu mai trebuiasca sa faci meditatii, desi poate te razgandesti si dupa ai incurcat-o.laughing Daca vrei o voi intreba pe fata asta cat da pe meditatii. happy

| anonim_4396 explică (pentru aculaR18):

Ok sa nu uiti big grin mersi happy