| SoreMihalacheSorina a întrebat:

Care sunt peripetiile eroului (din basmul Praslea cel voinic si merele de aur)? Si depasirea situatiei dificile si situatia finala

Funa si vot zlnic

8 răspunsuri:
| ww2Totenkopf a răspuns:

Citeste si te mai cultivi si tu!

| SoreMihalacheSorina explică (pentru ww2Totenkopf):

Daca nu sti nu comenta, oricum eu o facui, dar voiam sa vad pareri, copilule nestiutor( scuze TPU pentru. expresie)

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Citeste.

| SoreMihalacheSorina explică (pentru ww2Totenkopf):

Citesc, destul. Si oricum am facut-o, dar oricum mersi pentru. raspunsul nefolositor laughing)

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Dupa ortografia ta si fata de yahoo, nu se prea observa.

| SoreMihalacheSorina explică (pentru ww2Totenkopf):

Nu stau sa descifrzez, dar daca ma stii cum sunt la scoala NO COMMENT ~ straight face

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Ai dreptate, nici mie nu imi place sa descifrez pe calculator.