| rose2 a întrebat:

Care sunt poreclele voastre? cea mai amuzanta porecla primeste funda!

Răspuns Câştigător
| FlOwErPoWeR a răspuns:

Ma cheama Anda, iar lumea imi mai zice Andiva (din Chowderlaughing )

3 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Eu. pai. stai putin. Asa, Dee, Andreee, Dutz, Pe Dos. Astea mi le aduc aminte. Apropo, se poate ca unii useri sa iti scrie chestii amuzante doar ca sa le dai funda, si sa nu fie poreclele lor. Apropo, mi se spune pe dos pentru ca la cursurile de gimnastica fac totul pe dos :")

| 1259854 a răspuns:

Pixi/rocki/pisi/ :d