| Justananonim a întrebat:

Care sunt principiile voastre in viata care e deviza voastra care sunt criteriile de alegere a vestimentatiei a un fete/baiat?

1 răspuns:
| gramaandreea a răspuns:

Principii:-Accepta ce nu poti schimba, dar schimba ce nu poti accepta.
-Nu stiu care e cheia succesului, dar stiu ca cea a esecului e incercarea de a face pe plac tuturor. (Bill Cosby)
-Totul se intampla cu un motiv.
Criterii de alegere a vestimentatiei: eu imi aleg vestimentatia in functie de modul in care ma simt.Adica, daca vreau sa impresionez/sa ma simt "superioara"/"bine" ma imbrac elegant, cu rafinament, daca in schimb nu am chef de nimic si nu imi pasa cum arat (da, am momente d'astea), ma imbrac cat mai lejer posibil.Deci, depinde de stare/eveniment/persoane etc. happy