| inghetsatacufistic a întrebat:

Care sunt punctele voastre slabe/tari? love struck

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Punctele tari:rabdarea, incapatanarea, ironia, alturismul si bineinteles modestia
Punctele slabe sunt prea putine pentru a fi mentionatewhistling

| mistakeofyourlife a răspuns:

Pai sa vedem... punct slab: ma inrosesc aproape tot timpul(cand rad, daca se uite un baiat pe care-l plac la mine, etc.).
punct tare:am incredere in mine; fac ce imi propun

| Fαntαsy a răspuns:

Punct slab: ma gadil, aproape oriunde laughing, ma poate face oricine sa rad, daca sunt emotionata sau daca toata lumea e cu ochii pe mine, ma inrosesc atunci cand dau un test, cand un baiat dragut vorbeste cu mine. si multe altele. (jenante) angry rolling on the floor

punct tare: ma pot abtine de la orice (fie ca m-am lovit foarte tare sau ma uit la un film siropos, ma pot abtine din plans, ca vad o ciocolata pe masa, nu o mananc. laughing )

. ai prins ideeawinking

| scully a răspuns:

Punctul meu tare este ca, oricat de tare m-ar enerva cineva, orice ar spune sau ar face eu il/o ignor, tac, nu spun nimic pana ma lasa in pace. iar punctul meu slab este ca daca acea persoana ma prinde intr-o stare proasta... ei bine, a incurcat-o laughing
:-X

| YTBDrawingBase a răspuns:

Slabe:intre picioarelaughing
tari: pieptullaughing