| Anananaaaa a întrebat:

Care sunt şansele ca o replică a unui telefon să funcţioneze?

3 răspunsuri:
| gsmro a răspuns:

Telefonul replica nu are motiv sa nu functioneze, daca e o replica de calitate daca pot sa ma exprim astfel happy. Problema e ca in cazul acestor telefoane calitatea e putin spus indoielnica, si mai bine iti iei un telefon al unei firme cunoscute, foarte ieftin, decat o replica care nu iti ofera siguranta ca nu se va strica.

| AliveOne a răspuns:

Foarte multe sanse cateodata replica bate originalu daca iti vine sa crezilaughing

| Anananaaaa explică (pentru AliveOne):

Aah. avea o prietena o replica Iphone3 si nu se auzea bine. banuiesc ca depinde de replicalaughing