| Yousosweet a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat ma place? dau funda! rasp pls

Răspuns Câştigător
| ionela22 a răspuns:

Unul dintre semne este privirea fii atenta daca atunci cand este in preajma ta se uita insistent la tine, iti zambeste, ramane cateodata cu privirea atintita asupra ta.Alt semne sunt atunci cand este tot timpul in preajma ta,incearca sa te faca sa razi si cateodata se impiedica de tine intentionat,iti spune vorbe frumoase, complimente, rade la glumele tale. Daca este un baiat timid si te place roseste cand ii faci complimente.
funda?

1 răspuns:
| euzictutaci a răspuns:

Buna! Pai baietii ''variaza'' ca sa zic asahee hee big grin

~ Baieti care dau semne precise big grin
-> Vrea sa stea langa tine
-> Iti cere nr. de tel sau id-ul
-> Te saluta mereu pe mess
-> Orice i-ai cere ti-ar da big grin smug
-> S-ar oferi sa mergeti impreuna acasa smug

~ Baietii care nu dau semne precise big grin
-> Te respinge,dar totodata vine la tine sa te ''atate'' si mai mult laughing
-> Zice ca esti ''urata'' ''proasta'' etc. doar ca tu sa te infuri (iar baietilor le place asta,crede-ma, am un astfel de specimen in clasa big grin)
etc.

Acum, depinde cum se comporta baiatul respectiv (in ce tip de baieti se incadreaza big grin)

Pupici! kiss
fundita! puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes