| Irina0027 a întrebat:

Care sunt utilizatorii vostri preferati de pe TPU. Argumentati alegerea facuta. whistling

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sincer? Toți cei care sunt activi!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Multi ii lauda pe brigaella si NoName parca au salvat Romania de la catastrofa lui peste, sunt niste useri ca oricine numai ca au alta mentalitate in sensul bun.

| Mălinuşaaa a răspuns:

Nu prea ii stiu laughing deci nu am unul preferat.big grin oricum ii tratez pe toti la felhee hee

| Dennys1521 a răspuns:

NoName pune mult suflet in raspunsuri

| NoNameJunior a răspuns:

NOname! pentru ca este desteapta si da mereu raspunsuri foarte folositoare.@Misogin, normal ca ii laudam daca ne dau de fiecare data o mana de ajutor!

| Scuturici a răspuns:

Hey, pai...stai sa vedem.Tu pentru. ca esti prietena mea da ti-ai sters primul cont phbbbbt apoi Ditzzz (Ade) da prima fara suparare, NOname.Adica normal ca toti o lauda daca ia mereu fundite si da raspunsuri adecvate intrebarii nu ca unii zapaciti care putrezesc in site.

Ma rog...mai sunt si useri care stau mereu pe T/A si fac comicuri :d.

Succes in continuare! Pa-pa.