| Condamnatu98 a întrebat:

Care sunteţi preocupaţi si captivaţi de Illuminati si Masonerie?

6 răspunsuri:
| k1NNNdeR a răspuns:

Eu.Am citit cartea codul lui davinci si ma fascinat total.Acum urmeaza sa citesc ingeri si demoni de dan brawn.Am vazut filmul, e super, si chiar nu stiu cum de nu mai fascineaza pe nimeni aceste lucruri asa stranii.

| MariaChrii a răspuns (pentru k1NNNdeR):

Dan brown a mai scris o carte tot in genul asta se numeste simbolul pierdut si este to cu robert langdon pana acum am avut la profil poza cu illuminati dar m-am certatcu unu care m-a facut satanist si...am preferat sa cedez decat sa ma enervez degeaba cu unu care dadea exemple youtube si wikipedia

| k1NNNdeR a răspuns (pentru MariaChrii):

Stiu dar nu am apucat sa o citesc.Prima oara trebuie sa citesc ingeri si demoni.Prefer sa citesc deoarece este mult mai detaliat decat in filmbig grin.

| MariaChrii a răspuns (pentru k1NNNdeR):

Uite www.cartielectronioce.blogspot.ro ai aici ingeri si demoni si codul lui da vinci dai la search dan brown

| k1NNNdeR a răspuns (pentru MariaChrii):

Mersi mult.O sa-mi foloseasca. Apropo care t-i-a placut mai mult Codul Lui DaVinci sau iIngeri si demoni?

| MariaChrii a răspuns (pentru k1NNNdeR):

Amandoua app o sa iti placa si simbolul pierdut nu l-am gasit p net dar l-am citit ca il am acasa in format clasic